Табір "Веселка"

2021

Щиро вітаємо Вас на сторінці табору "Веселка"!

15.06.2021 День фольклору України

Гучна  ритмічна музика закликає всіх на ранкову зарядку. Після сніданку для вихованців відбувся майстер-клас "Державні символи України". 3 загін побував сьогодні на майстер-класі "Арт-дивосвіт", також для 1-5 загонів трішки спортивних ігор на майданчику школи. 4 загін мандрував сходинками літературної гри "До казкової країни" в бібліотеці імені Маяковського. Біля 11.00 розпочалася вікторина українського фольклору. Діти пересувалися по станціях в пошуках розгадок таємниць України. Захід закінчився святковим концертом. 

14.06.2021 День спорту

І знову спорт. Вихованці табору залишаються у чудовій спортивній формі, сповнені гумору та чекають змагань. Ранок почався із турніру інтелектуальних ігор: шашки, шахи, морський бій та хрестики-нулики. Кожен знайшов змагання по душі. Найцікавіше попереду  - це гра по станціях "Спорт - це життя!"

11.06.2021 День професій

Музикою зранку зустрічає дітей табір "Веселка". Починаємо із зарядки - енергія на весь день.  Сьогодні 1 загін подорожує серед книжок, письменників і поетів у бібліотеці імені Маяковського. 3 загін відпочиває в ігровій за переглядом мультфільмів, а другий  - на майстер-класі "Дитячий брейн-фітнес". І ось головна подія квест "Знавці професій". Весело, цікаво та неймовірно захопливо, але ж треба підвести підсумки. Чи вибрав я для себе професію, чи є мрії до майбутнього?! Так, вихованці табору виразили свої мрії у конкурсі малюнків "Моя майбутня професія".

10.06.2021 День піратів

Табір "Веселка" захопили пірати. Хоча зранку нічого на горизонті не було. Як завжди зарядка для настрою і здоров'я, потім 2 загін змагався у квесті "Казкова мандрівка" у бібліотеці імені Маяковського, вихованці 5 загону дивилися мультфільми, а 4 загін в ігровій кімнаті розважався на захопливому майстер-класі "Дитячий Брейн-фітнес". І ось табір перетворився на піратський корабель, вихованці із захопленням взяли участь у квесті "У пошуках скарбів".

09.06.2021 Олімпійський день

День був насичений спортивними змаганнями. У внутрішньому дворику пройшло відкриття Олімпіади. Потім вихованці малювали колажі "Ми любимо спорт" та приймали участь у спортивному квесті "Швидше, вище, сильніше". На спортивному майданчику було весело, лунали вигуки, які підбадьорили учасників змагань. Олімпійський день у таборі закінчився цікавою вікториною "Юні чемпіони".

08.06.2021 День Міс табору

Зарядка - енергія на день. А день сьогодні був цікавий та різноманітний. Поспівали під музику з дитячих мультфільмів. 2 загін побував на чудовому майстер-класі "Арт-дивосвіт", а в цей вихованці 5 загону відвідали літературний лабіринт "Вгадай, хто це?" у бібліотеці імені Маяковського. І ось настала найголовніша подія дня "Міс табору - 2021". Красуні дівчата представляли свій загін у різних конкурсах. Після обіду всі діти грали в ігри за інтересами у внутрішньому дворику.

07.06.2021 День здоров'я

Ранкова зарядка - це гарний початок Дня здоров'я. Цікавий дитячий "Брей-фітнес" чекав вихованців 3 загону, а інші, в цей час, грали на дитячому майданчику. Та робили колажі "Ми за здоровий спосіб життя" і брали участь у фото-квесті.

Після обіду діти активно приймали участь в спортивних іграх. На ігровому майданчику лунав радісний дитячий сміх, що сповіщало про відмінне здоров'я і гарний настрій.

04.06.2021 День відкриття табірної зміни

З самого ранку лунала музика. Вихователі та фізрук зустрічали дітей у внутрішньому дворику на ранкову зарядку.

До обіду всі готувалися до концерту "Відкриття табірної зміни". Повторювали девіз, пісні, але й не забували відпочивати на ігровому майданчику. Для вихованців табору були організовані спортивні естафети. Діти із захопленням, гарним веселим настроєм дивилися святковий концерт. 

03.06.2021 День безпеки

День почався з ранкової зарядки та лінійки. Після пролунала сигнальна тривога. Вихованці табору з працівниками долучилися до практичного заняття з евакуації у разі виникнення пожежі. Радо зустрічала дітей 1 загону бібліотека імені Маяковського. Їх чекала гра-мандрівка "Царство веселих знань". 5 загін брав участь у майстер-класі "Дитячий брейн-фітнес". Всі дітлахи зібралися на майданчику для прогулянок на захопливу квест-гру "Правила безпеки". Після настав час для мистецтва. Юні художники брали участь у конкурсі малюнків з правил дорожнього руху, поведінки в громадських місцях, транспорті, під час прогулянки в таборі, під час пожежі, вдома наодинці, їдальні. А наприкінці дня діти заполонили ігровий майданчик, де кожен знайшов гру за своїми вподобаннями.

02.06.2021 День Знайомств

Ось і прийшли довгоочікувані канікули! Можна з легкістю вдихнути великий і мрійливий ковток літнього повітря. В учнів з'явилося багато вільного часу, який потрібно вірно організувати, щоб було не тільки цікаво, а й корисно. 

Сьогодні відкрив перед учнями свої двері пришкільний табір "Веселка". Начальник табору, Кулішова Альона Вікторівна, привітала дітей та побажала усім активного та безпечного відпочинку, доброго настрою, творчості та плідної співпраці вихователів і дітей. І вихованці табору розпочали зміну з безліччю цікавих завдань: спортивні ігри, вправи на знайомство, малюнки на асфальті "Давайте познайомимось", "Дитинства світ", конкурс до Дня захисту дітей "Моє кольорове дитинство", заняття за інтересами та ігри.